You & Oil

Webová stránka značky: You & Oil

you_and_oil_logo

Mladá značka přírodní kosmetiky You & Oil má svou kolébku v Litvě. Zrodila se pod rukama Birutė Nastaravičiūt, podnikavé ženy a matky čtyř dětí, které na trhu chyběl dostatek opravdu kvalitních přírodních produktů. A podařilo se jí něco neobyčejného. Vytvořila úžasnou symbiózu síly rostlin s léčebnými účinky aromaterapie. Její výrobky na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek podporují přirozené procesy a funkce pokožky. V kombinaci s bioaktivními esenciálními oleji pak pomáhají také při obnově zdraví. Prostřednictvím své unikátní značky You & Oil se Birutė snaží inspirovat lidi, aby se lépe starali o své zdraví a vytvořili si pečující vztah ke svému tělu.

 

“Pokud chcete změnit svět, vytvořte podnik, který na tom bude pracovat.”

Birutė Nastaravičiūtė, zakladatelka You & Oil

 

Léčivá síla aromaterapie

V You & Oil věří, že preventivní medicína je medicínou budoucnosti a aromaterapie je její nedílnou součástí. Esenciální oleje totiž dokáží ovlivnit intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v době nemoci i jiných nepříjemných situací. Ve spolupráci s odborníky v You & Oil přišli na to, jak blahodárnou schopnost esenciálních olejů použít v rámci kosmetiky co nejúčinněji. Jednotlivé oleje jsou do směsí vybírány tak, aby navzájem posilovaly své účinky a společně byly efektivnější než jednodruhové oleje. Pro přenos účinků aromaterapie využívají v You & Oil především kůži a pulsní body těla, některé přípravky jsou pak určeny výhradně k inhalaci.

 

Koncentrovaná síla v každé kapce oleje

V You & Oil moc dobře vědí, že kůže je největší smyslový orgán našeho těla a funguje jako náš osobní strážce před vnějšími vlivy. Přestože nám pokožka dělá tak důležitou službu, často ji zanedbáváme nebo ji dusíme, vysušujeme a dráždíme syntetickými látkami z běžných kosmetických produktů.

Tento nešvar chtějí You & Oil vymýtit. Pokožce se snaží naslouchat a ve své laboratoři zkoumají její povahu a potřeby. V lahvičkách You & Oil tak najdete pouze látky, které umí kůži kvalitně výživit a rezonují s jejími potřebami. Výrobky značky You & Oil jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku a najdete mezi nimi i celou řadu věnovanou dětem.

 

Oleje! proč jsou tou nejlepší výživou pro pokožku?

  • obsahují nenasycené mastné kyseliny (Omega 9, 6 and 3)
  • najdeme v nich vitamíny rozpustné v tucích - E, A, D a K
  • zabraňují vysušování kůže, a tím zpomalují její stárnutí
  • jsou to skvělé antioxidanty, ochraňují kožní buňky před volnými radikály
  • a esenciální oleje zvyšují efekt rostlinných, za studena lisovaných, olejů

 

Inovativní ingredience s vědecky podloženými účinky

V You & Oil milují inovace a vědu. Tak moc, že ve svém týmu zaměstnávají dva vědce, kteří neúnavně zkoumají účinky přírodních látek. Blízce spolupracují také s MITA, Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Nové poznatky a účinné látky pak zahrnují do svých receptur. Zaměřují se přitom také na lokální zdroje. Zkoumali tak například kdoule, které v Litvě běžně rostou, ale které se v kosmetice do té doby nevyužívaly. Díky jejich iniciativě do mezinárodního seznamu kosmetických přísad INCI přibyl jejich semenný olej, esenciální olej, extrakt, enzymy a hydrolát.

 

Kdo ručí za kvalitu?

  • Všechny přípravky péče o pokožku a směsi bioaktivních esenciálních olejů splňují standardy kosmetických produktů a správných výrobních postupů (EB No. 1223/2009 and LST EN ISO 22716:2008).
  • You & Oil je navíc první kosmetická značka v Litvě, která si vysloužila mezinárodní certifikaci od Ecocertu. Ačkoli si z důvodů časových a finančních certifikát aktuálně neobnovili, přísné podmínky stále splňují, ba naopak, kvalitu svých produktů neustále vylepšují.

Obsahují produkty You & Oil palmový olej nebo jeho deriváty? Ne.

Žádná receptura You & Oil neobsahuje palmový olej ani jeho deriváty. To máme od dodavatele potvrzené. Není to dnes vůbec samozřejmost, proto si značky za tuto důslednost opravdu vážíme.

11 položek celkem
98c2fa3581870ab62e40a6fad96daf3f you oil natural beauty and wellness products essential oil blend aromatherapy for adults ki health anxiety 01
289 Kč / ks

bioaktivní esenciální směs aktivace pulsními body pomáhá od úzkostí 100% přírodní původ

8421
1501e4e942ed3bdce893a44dbf360e75 you oil natural beauty and wellness products essential oil blend aromatherapy for adults ki health menstruation 01
289 Kč / ks

bioaktivní esenciální olej aktivace pulzními body ulevuje od bolestí a nepříjemných pocitů během menstruace 100% přírodní směs

8415
229cc3994fad479b52292a35bf893d1b you oil natural beauty and wellness products essential oil blend aromatherapy for adults ki health stress 01
289 Kč / ks

esenciální olej vhodné pro uvolnění stresu funguje na principu aromaterapie aktivace pulzními body

8409
You and Oil KI bioaktivní směs esencialních olejů na štípance
289 Kč / ks

okamžité zklidnění zasažené pokožky vhodné i pro děti 100% přírodní produkt

134
you and oil imunita
Akce
319 Kč –50 %
159 Kč / ks

pomáhá s péčí o imunitní systém vhodné i pro děti od 6 let 100% přírodní produkt

6519
You and oil sada
Akce
478 Kč –19 %
389 Kč / ks

afrodiziakální pasta pro něj afrodiziakální pasta pro ni prohlubuje intenzitu intimních prožitků - společně pasty znásobují svůj účinek pečuje...

6015
You and oil Kids bioaktivní směs esenciálních olejů pro děti Sladké sny
379 Kč / ks

směs esenciálních olejů pro děti před spaním krásně zklidňuje vhodné i pro novorozená miminka

251
You and Oil pro ni
239 Kč / ks

afrodiziakální pasta pro ni prohlubuje intenzitu intimních prožitků pečuje o vaše zuby

250
You and Oil Afrodiziakální zubní pasta
249 Kč –4 %
239 Kč / ks

afrodiziakální pasta pro něj prohlubuje intenzitu intimních prožitků pečuje o vaše zuby

241
You and Oil bioaktivní směs pro děti Klidný spánek 10 ml
319 Kč / ks

100% přírodní směs esenciální olejů

190
You and Oil porucha spánku
299 Kč / ks

směs esenciálních olejů pomáhá ulevit od stresu a prospívá spánku 100% přírodní

172

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem