Synergy

Webová stránka značky: Synergy

 

synergylogo

Dan Higginson, zakladatel, založil Synergy WorldWide v roce 1999 s vizí pomoci ostatním zanechat odkaz prostřednictvím integrity, kvality a stability společnosti.

 

Dan Higginson Earplugs

 

Název "Synergy" byl vybrán, protože nejlépe vyjadřuje jednotu a prokazuje, že lidé, kteří spolupracují dělají firmu mnohem silnější než jedinec. Danovým cílem bylo založit společnost, která by všude pomáhala lidem dosáhnout lepšího zdraví, zbohatnout a podporovat růst komunity v nouzi.

 

Jak se společnost rozrůstá po celém světě, lidé všude těží z příležitostí, které Synergie nabízí a zlepšují kvalitu svého života.

 

Dan začal realizovat svou vizi v Japonsku, v jedné z nejsložitějších marketingových sítí. Skvělé produkty a hvězdné vedení zajistilo Synergy velký úspěch. Netrvalo dlouho a Synergy se stala předmětem zájmu Nature's Sunshine – marketingové síti a jedničky v oboru zdraví a bylin. V roce 2000 Synergie spojila síly s Nature's Sunshine a obě společnosti začaly růst exponenciálně. Synergy WorldWide má dnes pobočky ve více než 28 zemích a plní své poslání prostřednictvím nejvyšší kvality, vědecky ověřených výrobků, poskytováním finanční svobody prostřednictvím inovativních obchodních příležitostí a zavádí kulturu štědrosti a služby ostatním.

Natures Sunshine Logo Earplugs Cz

 

Od začátku bylo známo, že Synergy bude rozšiřovat svou činnost na všech dostupných trzích, což bylo základem její ho poslání. Nyní společnost má své členy v Austrálie, Rakousko, Kanada, Česká republika, Dánsko, Finsko, Německo, Hong Kong, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Korea, Malajsie, Nizozemsko, Nový Zéland Norsko, Filipíny, Polsko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Tchaj-wan, Thajsko, Spojené státy, a Velká Británie.

 

Synergy se nadále rozšiřuje po celém světě a navzdory současné ekonomické situaci stále zvyšuje prodej.


 

SLIB SYNERGY

Od svého založení, Synergie dosáhla pozoruhodného úspěchu v síťovém marketingu díky jejímu jedinečnému marketingovému plánu, dobré pověsti a nepřekonatelné kvalitě výroby.

 

Díky podpoře Nature's Sunshine Products - průmyslové jedničky se čtyřmi desítkami let zkušeností, Synergie nabízí bezkonkurenční obchodní příležitosti, nesrovnatelné kdekoliv v tomto odvětví.

 

"Synergie je bránou k osobní svobodě a finanční nezávislosti,": říká Dan Higginson. "s využitím této příležitosti, rychle zjistíte jak úžasně se Vám a vaší rodině bude dařit. Zjistiěte vše, co Synergy WorldWide nabízí, připojte se, a změnte svůj život ještě dnes."

1 položek celkem
Synergy Phytolife tekutý chlorofyl 730ml nová láhev
Akce
750 Kč –7 %
607.83 Kč bez DPH
699 Kč / ks

Množstevní slevy: 5% při koupi 2 balení 10% při koupi 4 balení 20% při koupi 12 balení Slevy se načtou v košíku

Kód: 261

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem