Allnature sušené Mango exclusive 500 g
Kód: 12403



Související produkty
Detailní popis produktu
Sušené plátky manga – Přírodní sladká pochoutka a zdravý snack
Sušené plátky manga jsou ideálním pamlskem, který můžete konzumovat samostatně nebo jako náhradu čerstvého ovoce. Díky své bohaté chuti a vláknité struktuře se skvěle hodí i do kaší, müsli nebo jako přísada do sladkého cukroví. Tento přírodní produkt uchovává všechny nutričně hodnotné vlastnosti manga a přináší vám autentickou chuť tropického ovoce kdykoliv a kdekoliv.
Díky své univerzálnosti se sušené plátky manga stanou oblíbenou součástí vaší snídaně, svačiny či dezertu. Přidejte je do jogurtu nebo cereálií, obohaťte své saláty a užijte si sladkou, lehce žvýkací texturu, která zároveň dodá vašemu jídlu cenné vitamíny a minerály. Jsou skvělým řešením pro ty, kteří hledají zdravou a přirozenou alternativu ke konvenčním sladkostem.
Upozornění: Tento produkt může obsahovat lepek, arašídy, sóju, mléko, skořápkové plody, sezam a oxid siřičitý.
Složení: Mango, regulátor kyselosti (E330), konzervant (disiřičitan sodný (E223)).
Skladování: Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Sušené plody |
---|---|
Hmotnost: | 0.518 kg |
Obsah: | 500g |
Značka: | Allnature |
Složení: | Mango, regulátor kyselosti (E330), konzervant (disiřičitan sodný (E223)). |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Allnature se zaměřuje na zdravou výživu a dováží do České republiky a na Slovensko to nejlepší z celého světa. Vedle superpotravin, raw specialit nebo doplňků stravy ale nabízí také kosmetiku pro celé tělo, produkty pro ústní hygienu, péči o domácnost a nezapomíná ani na děti, pro něž má produkty z různých odvětví respektující jejich věk. Základem každého produktu jsou kvalitní ingredience a za své snažení získala společnost prestižní ocenění Czech Superbrands 2021.