Šňůrka na špunty do uší Isolate®

Kód: 1361
119 Kč 98.35 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021
  • vyvinutá pro špunty Isolate® a Isolate® MiNi
  • 60 cm dlouhá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šňůrka na špunty Isolate® byla speciálně vyvinutá, aby přesně seděla na místě, kde se drží špunty Isolate® a Isolate® MiNi. 

Díky šňůrce můžete mít špunty vždy u sebe, aniž byste se báli, že je ztratíte. 

Šňůrka je dlouhá 60 cm od konce do konce.

Věnujte prosím pozornost: Balení neobsahuje špunty Isolate® ani Isolate® MiNi.

Společnost Flare nedoporučuje používat šňůrku během spánku.

Kompatibilní pouze se špunty Isolate® a Isolate® MiNi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství, Šňůrky na špunty do uší
Hmotnost: 0.05 kg
Druh: Šňůrka

Flare Lanyard & Capsule Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Flare logo

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů. Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Z vlastních zkušeností s živými vystoupeními v hudebním průmyslu se společnost naučila a pochopila nedostatky s tradičním přístupem k výrobě reproduktorů a vyvinula patentovou technologii, která vytváří čistý zvuk v jakémkoliv zařízení produkující zvuk.

Ve společnosti věřili, že jejich technologie může být miniaturizována. V roce 2015 přišli na trh s prvními sluchátky díky kampani v crowdfunding. Úspěch kampaně posunul společnost kupředu. Brzy na to přišly chrániče sluchu Isolate®, které vybraly v kampani crowdfunding více než 2 miliony liber. Nyní mají celý arzenál audio výrobků, které získaly ocenění od vysoce respektovaných profesionálů a umělců jako Tony Visconti (producent, vítěz ocenění Grammy, David Bowie, T-Rex), Julian Lennon, James Rhodes (klasický klavírista), Fran Healy (Travis).

Nyní společnost prodává svoje chrániče sluchu a sluchátka do více než 170 zemí. Flare vyrostla z malého tříčlenného týmu, který pracoval v garáži na zahradě do společnosti s 26 členy a sídlem na jižním pobřeží.