Sonenntor Čaj Štěstí je sladce snít BIO 27g bylinná směs bio

Kód: 4580
81 Kč 70.43 Kč bez DPH 300 Kč / 100 g
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021
  • harmonická čajová směs
  • s gingkem, konopím a chmelem
  • hodí se k lehčím pokrmům

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sonnentor Štěstí je sladce snít je harmonická čajová směs s ginkgem, konopím a chmelem, která vás příjemně ukoléba jako v pohádce. Výtečně se hodí k salátům, těstovinám a lehčím pokrmům. Štěstí je... vydat se do říše snů a probudit se plný životního elánu. Prospěte se! 

Chuť: kořeněná, výrazná, nasládlá.

Skladovat v suchu a chladu.

18 nálevových sáčků.

Návod k přípravě

čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.064 kg
Druh: Bylinný
Obsah: 27g
Typ: Sáčkový
Výrobce: SONNENTOR s.r.o.; Příhon 943, 696 15 Čejkovice, Česká republika
Složení: Zelený oves bio (30%), šalvěj bio, saturejka bio, konopí list bio (10%), třezalka nať bio, chmel bio (5%), ginko bio (5%), heřmánek bio.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo Sonnentor

Sonnentor s.r.o. je česká firma zaměřená na produkci bioproduktů. Jedná se o dceřinou společnost rakouského Sonnentor GesmbH.

SONNENTOR je doma v Čejkovicích na jižní Moravě, ale působí po celém světě. V Rumunsku, Albánii, Nikaragui, Tanzánii, Číně, na Novém Zélandu, ve Španělsku i v Kosovu. Spolupracují a jsou v osobním kontaktu s místními pěstiteli a jejich rodinami. Jejich prioritou je poctivý přístup k férovému obchodu. Jsou průkopníci ve výrobě kvalitních bioproduktů v oblasti bylin, čajů a koření. Pracují s ohledem k životnímu prostředí a s respektem vůči lidem. Snaží se inspirovat ostatní a měnit svět k lepšímu. Jejich filozofií je podnikat zodpovědně, a díky tomu do každého domova mohou přinášet zdraví, pohodu a radost.