Zákaznická podpora: earplugs@earplugs.cz

Způsoby platby

Dobírkou_Earplugs Dobírkou - Platba při převzetí zboží

Cenu balíčku hradíte hotově při převzetí - doručovateli dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Mějte proto, prosím, připravený potřebný obnos, urychlíte díky tomu předání zásilky.


 

online_kartou Kartou online

Platba kartou online po odeslání objednávky. Lze platit kartou VISA a MasterCard. Jedná se o bezpečný a rychlý způsob bezhotovostní úhrady. Po potvrzení objednávky budete přesměrování na do zpracovatelské banky, kde budete vyzvání zadat údaje o vaší kartě. Možnost platbou kartou nemusíte mít u své banky automaticky nastavenou. V takovém případě, prosím, zvolte jiný způsob úhrady. Pro povolení, kontaktujte svoji banku, která vám platby na internetu povolí.


 

Přes online bankovní převod

Platba je vyřízena téměř vždy okamžitě. Platí pro klienty nebo uživatele níže uvedených institucí.

českáspořitelna  komerčníbanka  rb  

UniCredit-Bank  mbanka fiobanka 

paypal


 

Twisto  Nakupte teď, zaplaťte za 14 dní

Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se vám zaplatit později? Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až za 14 dní po expedici zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte. Objednávku dokončíte jedním kliknutím. Doma balík otevřete a zaplatíte až za 14 dní. Platit můžete bankovním převodem, kartou online nebo hotově nakterékoliv poště nebo terminálu Sazka.


 

Bankovní_převod Převodem - Předem na účet

V potvrzovacím emailu objednávky naleznete číslo bankovního účtu, kam máte danou částku odeslat, a zároveň variabilní symbol pro rozeznání vaší platby. Při platbě převodem je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 7 dnů od potvrzení objednávky. V opačném případě bude objednávka automaticky stornována. 

Fio Banka číslo účtu: 2200706699/2010
 
Platby za objednávky odeslané na tento účet se spárují do 15 minut. U jiných bank může transakce trvat až 3 pracovní dny.

 
 

qrkodQR kód

Snadné a rychlé vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. QR kód najdete po odeslání objednávky v zálohové faktuře po přihlášení v sekci Moje doklady. Na kód stačí v aplikaci zamířit fotoaparátem telefonu a platební příkaz se automaticky vyplní.