Způsoby platby

Dobírkou_Earplugs Dobírkou - Platba při převzetí zboží

Cenu balíčku hradíte hotově při převzetí - doručovateli dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Mějte proto, prosím, připravený potřebný obnos, urychlíte díky tomu předání zásilky.


 

online_kartou Kartou online

Platba kartou online po odeslání objednávky. Lze platit kartou VISA a MasterCard. Jedná se o bezpečný a rychlý způsob bezhotovostní úhrady. Po potvrzení objednávky budete přesměrování na do zpracovatelské banky, kde budete vyzvání zadat údaje o vaší kartě. Možnost platbou kartou nemusíte mít u své banky automaticky nastavenou. V takovém případě, prosím, zvolte jiný způsob úhrady. Pro povolení, kontaktujte svoji banku, která vám platby na internetu povolí.


 

Bankovní_převod Převodem - Předem na účet

V potvrzovacím emailu objednávky naleznete číslo bankovního účtu, kam máte danou částku odeslat, a zároveň variabilní symbol pro rozeznání vaší platby. Při platbě převodem je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 7 dnů od potvrzení objednávky. V opačném případě bude objednávka automaticky stornována. 

Fio Banka číslo účtu: 2200706699/2010
 
Platby za objednávky odeslané na tento účet se spárují do 15 minut. U jiných bank může transakce trvat až 3 pracovní dny.

 

 

qrkodQR kód

Snadné a rychlé vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. QR kód najdete po odeslání objednávky v zálohové faktuře po přihlášení v sekci Moje doklady. Na kód stačí v aplikaci zamířit fotoaparátem telefonu a platební příkaz se automaticky vyplní.


 

Přes online bankovní převod

Platba je vyřízena téměř vždy okamžitě. Platí pro klienty nebo uživatele níže uvedených institucí.

českáspořitelna  komerčníbanka  rb  

UniCredit-Bank  mbanka fiobanka 

paypal