Alpine Plug&Go - 5 párů Špunty do uší

Kód: 354
220 Kč 181.82 Kč bez DPH 22 Kč / 1 ks
Vyprodáno
  • extrémně pohodlné pěnové špunty do uší
  • uživatelsky příjemné díky zaoblené špičce
  • svítivě červená barva
  • balení včetně pouzdra
  • padne do každého ucha
  • extrémně vysoké utlumení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnové špunty 

Chrániče sluchu by měly svému uživateli poskytovat vysokou úroveň pohodlí, nabízet výborné utlumení hluku a musí být jednoduché na zasouvání. Špunty Plug&Go jsou vyrobené ze super měkkého materiálu, který je dobrou volbou při použití na spaní, studování, během koncertu nebo při hře na nástroje, jízdě na motorce, při závodech nebo když pracujete kolem domu. 

Pro spotřebitele je velmi jednoduché si zvyknout na nošení jednorázových špuntů do uší. Nejsou drahé, obzvlášť s ohledem na alternativu trvalé ztráty sluchu. Právě proto společnost Alpine vynaložila úsilí na to, aby splnila tyto požadavky na trhu.

Alpine Plug & Go pěnové špunty do uší obsah balení Earplugs

 

Vlastnosti

Každé balení nabízí 5 párů špuntů do uší. Navíc v balení najdete i plastové pouzdro na nošení pro hygienickou ochranu vaších špuntů. Pouzdro na nošení lze připnout ke klíčům, tak abyste měli špunty stále s sebou.

 

Údržba

Špunty do uší Plug&Go mohou být použity jednou nebo několikrát. Dlouhodobé použití jednoho páru pěnových špuntů může způsobit ušní infekci.

 

Útlumové hodnoty Alpine Plug&Go v dB

 Frekvence v Hz 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Střední útlum v dB 31,9 37 38,3 36,8 34,6 40,1 41,3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší proti hluku
Hmotnost: 0.04 kg
Barva: Červená
Lamelové: Ne
Materiál: Pěnové
Počet párů: 5
Počet přírub: Žádné
Pouzdro: Plastová tubička
? SNR (Utlumení): 35dB
Šňůrka: Ne
Typ: Několik použití
Velikost: Standardní
Rozměry: 164 x 85 x 23 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
P Avatar autora | 1.1.2019
Spokojenost je 50 %. Mám menší zvukovody a z tohoto důvodu se mi špatně nasazují. Hlučnost kryjí dostatečně.

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.