Daydream Polly Maska na spaní

Kód: 500
Novinka
Výrobce: Daydream
392 Kč 323,97 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
20.2.2018
Skladem (> 5 ks)
  • prémiová maska na spaní
  • šest vrstev zajišťuje dokonalé ztmavnutí
  • bambusová vláknina ze zadní strany
  • speciální pěnové polštářky kolem nosu
  • přizpůsobivé pásky
  • chladící cooling pack

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Tento model masky v modré barvě je prémiovou maskou společností Daydream v Evropě. Maska je vyrobená z vysoce kvalitního materiálu a dokonale se přizpůsobuje obličeji, díky speciálnímu tvaru. Maska se skládá až z šesti vrstev a zajišťuje dokonalé ztmavnutí. 

Daydream Polly Modrá Maska na oči na spaní 2


 

Zadní část masky je vyrobená z bambusové vlákniny (viskóza z bambusu). Díky tomu je maska velmi měkká a pohodlná. Maska má kolem nosu speciální pěnové polštářky, které poskytují ještě lepší ochranu proti slunci. Vysoce odolné pásky umožňují přizpůsobení pro libovolnou velikost hlavy.


 

Stejně jako i všechny ostatní masky od společností Daydream, můžete i tuto použít jako chladící masku. Speciální cooling pack můžete zchladit v ledničce a v případě potřeby vsunout do otvoru v masce. Chladící efekt trvá 30 minut. 

Chladící vložka


 

Na rozdíl od typických chladicích masek působí mezivrstva tkaniny jako ochrana kůže. Díky tomu chlazení nemá nepříjemný účinek. Chladící efekt poskytuje úlevu od bolesti hlavy, migrény, opuchlým očím nebo vysoké teploty (například v létě v rozpálené ložnici nebo stanech).

Daydream Basic Black Černá Maska na oči na spaní colling pack


 

Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.082 kg
Barva: Modrá
Materiál: Polyester 65%, Bavlna 25%, Viskóza 10%
Rozměry: 20cm x 1cm x 9cm
Typ: Chladicí
Značka: Daydream

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Daydream

Společnost Daydream byla založená roku 2005 jako první společnost s projektem, jehož jediným produktem byly masky na oči na spaní. Společnost investovala do výzkumu a vývoju, aby vytvořila nejlepší masku na spaní. V roce 2008 bylo do všech masek přidán chladící cooling pack. Dnes je společnost evropským lídrem v oblasti cestování a doplňků na spaní. Za více než 10 let své činnosti prodala více než 1 milion masek na spaní.