Alpine MusicSafe Pro

Kód: 481
Akce Novinka
Výrobce: Alpine
690 Kč –14 %
Alpine MusicSafe Pro
690 Kč –14 % 590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
20.2.2018
Skladem (> 5 ks)
  • chrání před ztrátou sluchu a zvoněním v uších
  • vyměnitelné akustické filtry
  • kvalita hudby zůstává stejná
  • špunty jsou velmi pohodlné a sotva viditelné v uchu
  • vhodné pouzdro na nošení a šňůrka 
  • jeden špunt navíc

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Povinná výbava pro každého muzikanta a DJ 

Jako muzikant a DJ čelíte významnému riziku poškození sluchu, jakožto jste často vystavení okolí s hlasitou hudbou. Ztráta sluchu je přímý úder do vaší profese nebo vášně, jelikož sluch je pro vás to nejdůležitější zařízení. Dobrý sluch je nezbytný a správná ochrana sluchu je potřeba během zkoušek, vystoupení a koncertů. Luxusní špunty do uší MusicSafe Pro byly vyvinuté speciálně pro vystupující.

Alpine MusicSafe Pro s obrázkem


 

Unikátní AlpineAcousticFilters™

Špunty do uší MusicSafe Pro jsou jedinou ochranou sluchu pro muzikanty se třemi vyměnitelnými filtry pro nízkou, střední a vysokou ochranu. Unikátní AlpineAcousticFilters se selektivní absorpcí garantují optimální ochranu před škodlivými hladinami hluku, zatímco zachovávají excelentní kvalitu hudby. V závislosti na instrumentu, na který hrajete, vaši pozici na pódiu nebo druhu hudby, kterou hrajete, můžete vždy vybrat ochranu, která se vám hodí nejvíce. Se špunty do uší Alpine MusicSafe Pro se necítite izolovaní. Umožňují vám zůstat v kontaktu se svým okolím například ve studiu během nahrávání.

Alpine MusicSafe Pro otevřená krabička


 

AlpineThermoShape™ materiál

Akustické špunty do uší MusicSafe Pro jsou vyrobené ze super měkkého, ohebného a odolného AlpineThermoShape™ materiálu. Díky teplu ucha se přizpůsobuje sluchovému kanálku. Díky tomu perfektně sedí a špunty je velmi pohodlné nosit.


 

Který filtr je vhodný pro mě?

V závislosti na situaci, nástroji na který hrajete nebo kde hrajete, můžete vybrat vaše vlastní utlumení. Například jako bubeník budete potřebovat vyšší utlumení než jako zpěvák.

Alpine MusicSafe Pro s obrázkem 2

 


 

Hodnoty utlumení Alpine MusicSafe Classic v dB

  Hz 125 250 500 1000 2000 4000 8000
bílý dB 10,2 11,2 14,3 17,9 24,0 23,4 18,0
šedý dB 14,8 15,0 15,7 18,7 26,6 24,4 18,9
zlatý dB 18,8 15,6 16,0 18,5 27,7 23,9 22,0

 

Hodnoty útlumu byly měřené pomocí TNO* podle EN 352-2 (2002) a vypočítané podle norem ISO 4869-2a. (* Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum).

Bílý filtr H=15 M=12 L=9 SNR=14 NRR=8
Šedý filtr H=18 M=14 L=12 SNR=17 NRR=11
Zlatý filtr H=20 M=15 L=13 SNR=18 NRR=18

 

Doplňkové parametry

Hmotnost: 0.065 kg
Barva: Bílá
Materiál: Termoplast
? SNR (Utlumení): 18dB, 17dB, 14dB
Typ: Znovu použitelné
Značka: Alpine
Rozměry: 21,5 x 9,3 x 2,8 cm

Co je v balení?

Recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.