Isolate® - Aluminium

Kód: 1340/CER
449 Kč 371.07 Kč bez DPH 224.50 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
21.4.2021
  • kovové špunty ze solidního hliníku letecké kvality
  • blokují zvuk včetně nízkých frekvencí
  • vhodné do práce, na cestování, koncerty a na moto
  • vyrobeno v Anglii
  • možnost vyzkoušení a vrácení do 30 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční kovové špunty do uší Isolate® - Aluminium jsou vyrobené ze solidního hliníku. Díky tomuto materiálu blokují hluk jako žádné špunty nikdy předtím. Vaše uši budou chráněny před trvalým poškozením sluchu. 

Isolate® nejsou jako žádné jiné chrániče sluchu; blokují přímý zvuk, který vstupuje do vašich uší, včetně basových frekvencí a to bez jakýchkoli baterií nebo nepříjemného opětovného nabíjení. Špunty snižují hladinu hluku a zároveň umožňují slyšet detaily zvuku prostřednictvím vedením zvuku kostí (bone conduction).

 

Obsah balení

Každé balení obsahuje jeden pár malých, středních a velkých nasazovacích pěnových polštářků (Earfoams®) a látkové pouzdro na nošení. Dodatečné pěnové polštářky lze zakoupit zde.

 

Vypněte vaše uši!

Tradičně se ochrana sluchu spoléhala na materiály jako plast, pěnu, silikon a nebo v nejhorším případě na vatu. Tyto materiály se používají k absorpci hluku, nicméně jsou na tom hůře se zablokováním nízkofrekvenčních zvuku, například basu u hudby. Kvůli tomu si můžete připadat jako ve světě prosperujícího basového a podzvukového tlaku. Výsledky jsou nepohodlné a nepříjemné.

Ve společnosti Flare® Audio si řekli dost a přijali k redukci hluku nový a radikální přístup. Kovy byly vždy dobrými vodiči. Konvenční názory by mohly naznačovat, že nejsou dobrou volbou pro zablokování zvuku. Nicméně, aby byly kovy vodivé, musí mít přímý kontakt. Tedy pokud izolujete kov spolu s měkkou pěnou uvnitř vašeho ucha, tak máte nejvíc účinné špunty do uší!

Špunty Isolate Pro kovové špunty

Perfektní izolace zvuku

Špunty Isolate® díky hustotě kovu, ze kterého jsou vyrobené, velmi dobře zabraňují proniknutí zvukových vln. Tam, kde tradiční špunty selhávají zablokovat podzvukový žalozpěv, to špunty Isolate zvládají perfektně. Co je lepší než žít v dezorientujícím světě absolutního ticha, kde můžete slyšet s větší jasnosti a ostrosti díky zvukové konstrukci svého vlastního těla.

Už se tak stalo, že naše tělo je velmi vhodné pro to, aby tyto zvuky vedlo různými frekvencemi do vnitřního ucha. Výsledkem je, že zvuk je redukován na nízkou hlasitost. Je to jako ztlumení celého světa na lusknutí prstů.


Isolate Pro Titanium špunty do uší

 

Isolate® nabízí perfektní ochranu

  • Do práce - trvalé poškození sluchu je vždy rizikem, pokud pracujete v hlučném prostředí. Isolate® nabízí perfektní řešení na ochranu vašich uší.
  • Na cestování - cestujte v naprostém klidu v letadlech, vlacích a automobilech.
  • Koncerty a kluby - zažijte neuvěřitelné zvukové detaily v bezpečné hlasitosti bez nepříjemného podzvukového tlaku.
  • Na moto - chrání vaše uši před hlasitým a bolestivým hlukem. Zároveň jsou zátky perfektní pro nošení pod helmou a to v naprostém pohodlí.

 

Užívejte si klidného života

Společnost si pohrála trochu s vědou a vyrobila díky tomu perfektní špunty do uší. Výrobky Flare® jsou řemeslně upraveny z hliníku a titanu letecké kvality. Tyto krásky jsou perfektním manželstvím úžasných křivek a 100% účinku. Chraňte svoje uši ve velkém stylu!

 

Možnost vyzkoušení a vrácení do 30 dnů

Základní lhůta pro vrácení zboží na internetu je podle české legislativy 14 dnů. Nicméně existuje výjimka dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, kdy nelze odstoupit od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Do této kategorie zboží spadají i špunty do uší. Nemůžeme je od vás přijmout špinavé a následně opět prodávat. To ale neplatí pro tyto špunty! S výrobcem máme dohodu, že pokud s výrobky Sleeep® nebo Isolate® nebudete spokojení, můžete nám je po vyzkoušení bez problému vrátit. A my je zase vrátíme výrobci. Moc dobře chápeme, že špunty nejsou nejlevnější, a proto jsme na této podmínce u vyjednávání s výrobcem trvali. Zároveň nám přišlo málo 14 dní a lhůtu jsme rozšířili až na 30 dnů! Více info o vrácení na tomto odkazu.

 

Hodnoty utlumení

Hodnoty utlumení Isolate Aluminium_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na hlasitou hudbu
Barva: Žlutá, Černá, Modrá, Šedá
Lamelové: Ne
Materiál: Hliník
Počet párů: 1
Počet přírub: Žádné
Pouzdro: Látkové
? SNR (Utlumení): 35dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné
Velikost: Velká, Standardní, Menší
Využití: Na koncerty
Průměr stopky: 4mm
Průměr těla: 8,5mm
Váha: 2,7g
Země původu: Vyrobeno v Anglii

ISOLATE PRO Earplugs

ISOLATE® - Revolutionary ear protection - 30 Second Advert

ISOLATE® - Switch Off Your Ears

Jak vyměnit polštářky

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 31.1.2021
spokojena
5
J Avatar autora | 12.6.2020
Super špunty, které skvěle izolují. V uších o nich ani nevím. Doporučuji
5
I Avatar autora | 20.3.2020
Je to nanic
5
S Avatar autora | 12.5.2019
tlumi dobre akorat si musim na ne zvyknout
5
D Avatar autora | 9.5.2019
Produkt splňuje to co nabízí, blokuje jak vítr pod helmou na motorce avšak důležité slyšíte tak vše ohledně hluku během práce na letištní ploše. Lidsky hlas je slyšet musíte více vnímat ale jde se naučit poslouchat ten hlas který potřebujete slyšet. Skvěle se i telefonuje pokud prilozite telefon přímo na špunt tak vodí parádne.

Flare logo

Společnost Flare byla založena roku 2010 britským vynálezcem Davies Robertsem, který v té době trávil čas výrobou zvukových zařízení a vylepšováním reproduktorů. Jeho velkou inovací a posláním bylo minimalizovat všechny typy zkreslení ve všech zvukových zařízeních. Věřil, že čím méně zkreslení, tím lepší je spojení s hudbou.

Z vlastních zkušeností s živými vystoupeními v hudebním průmyslu se společnost naučila a pochopila nedostatky s tradičním přístupem k výrobě reproduktorů a vyvinula patentovou technologii, která vytváří čistý zvuk v jakémkoliv zařízení produkující zvuk.

Ve společnosti věřili, že jejich technologie může být miniaturizována. V roce 2015 přišli na trh s prvními sluchátky díky kampani v crowdfunding. Úspěch kampaně posunul společnost kupředu. Brzy na to přišly chrániče sluchu Isolate®, které vybraly v kampani crowdfunding více než 2 miliony liber. Nyní mají celý arzenál audio výrobků, které získaly ocenění od vysoce respektovaných profesionálů a umělců jako Tony Visconti (producent, vítěz ocenění Grammy, David Bowie, T-Rex), Julian Lennon, James Rhodes (klasický klavírista), Fran Healy (Travis).

Nyní společnost prodává svoje chrániče sluchu a sluchátka do více než 170 zemí. Flare vyrostla z malého tříčlenného týmu, který pracoval v garáži na zahradě do společnosti s 26 členy a sídlem na jižním pobřeží.