EarPeace HD

Kód: 86/SVE 86/SVE2 Zvolte variantu
Akce
Značka: EarPeace
547 Kč - –27 % až –27 %
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
547 Kč - –27 % až –27 % 547 Kč 399 Kč od 399 Kč 452,07 Kč bez DPH 329,75 Kč bez DPH od 329,75 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem (4 ks) Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
- 18.10.2018 Zvolte variantu
 • 3 ks (1 pár + 1ks náhradní) špuntů
 • 2 druhy filtrů pro střední a vyšší ochranu
 • béžová barva kůže
 • robustní kovové pouzdro na nošení
 • velmi pohodlný unikátní tvar

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová verze zde >>

Výhody

 • Uslyšíte všechny vysoké tóny i svého kamaráda jak na vás mluví, zatímco řve hudba.
 • Odejděte aniž by vám zvonilo v uších.
 • Pohodlně noste EarPeace celou noc, aniž by vám vypadli z uší.
 • Klid, nikdo neví, že je máte. Jsou barvy vaší kůže a v uchu se ztrácí.
 • Odolná karabina udrží špunty v cool pouzdře připnutým ke klíčence nebo batohu.
 • Seberte pár EarPeace a ovládejte hlasitost!

 

Vyvinuto spolu s DJs, hudebníky a těžkými fanoušky v mysli.

EarPeace HD jsou dodávány se třemi špunty, dvěma sadami útlumových filtrů a prémiovým hliníkovým pouzdrem.
EarPeace HD logo

Dva druhy filtru:

 • Střední ochrana béžové filtry - snižují akustický tlak o -15dB
 • Vysoká ochrana červené filtry - snižují akustický tlak o -20dB

 

Každé zvýšení hlasitosti o 3dB je v podstatě zvýšení hlasitosti o dvojnásobek. Způsob jakým se "hlasitost" zvyšuje totiž není lineární. Dokonce i malé nárůsty působí tvrdě na delikátní části vašeho vnitřního ucha. Snížení o -3dB nemusí působit jako velký rozdíl, ale snižuje to množství času, kdy se můžete bezpečně vystavovat hluku, o polovinu.

 EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro se špunty venku Earplugs cz


 

Nejlepší špunty pro hlasitou zábavu. Garantováno.

Živá hudba, noční kluby, bary a dokonce filmy jsou hlasité. Dokonce nepříjemně hlasité. Už nikdy více! Špunty jsou vyrobené z měkkého, silného a antialergického silikonu. Jsou znovu použitelné. Pohodlné a nenápadné. Odolná karabina je udrží v bezpečném pouzdru připnutém k batohu. 

Proč:

 • Uslyšíte hudbu svěží a čistou
 • Jestli pěnové špunty jsou mono, EarPeace jsou stereo
 • Možná právě používáte pěnové špunty, které jsou LoFi. Se špunty do uší EarPeace pojedete HiFi
 • Konverzace s kamarády jsou v pohodě slyšitelné

Jak: EarPeace jsou vyvinuty k doručení mimořádné zvukové kvality - podobné těm špuntům na míru, jen za zlomek ceny. Speciální filtry umožňují proniknout malému a přesnému množství neomezeného zvuku do ucha. Díky tomu získáte skvělý zvuk i při nízké hlasitosti a bez hluku z pozadí.

Kam: Koncerty, noční kluby, bary, party, automobilové závody, hokejové zápasy, kino a kdekoli potřebujete ochránit uši zatímco se skvěle bavíte.

Pro koho: Každý, kdo si chce užívat čistý zvuk a opustit hlasitou událost bez zvonění v uších, bude EarPeace milovat. Zároveň jsou ideální pro DJs, hudebníky, barmany a vyhazovače.
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty Earplugs cz


 

Vytvořili jsme nejlepší špunty do uší, protože je potřebujete

Svět je hlasitý a sílí. Ještě než půjdete do práce, uslyšíte troubení a provoz, stavební práce, sirény hasičského sboru nebo hlasité rádio. Všichni jsme citlivý na to, jak hlučné naše prostředí je. Spojte to s extrémně hlasitou událostí jako je hudební koncert a riskujete vážné poškození sluchu nebo tinnitus. Jsme mimořádně oddaný svému zdravému sluchu.

Zároveň jsme oddaný svému dostatečnému odpočinku. Ať už chcete jít na svoji oblíbenou metalovou kapelu, zpívající sbor, celonoční tancování nebo vidět poslední akční film - kryjeme vám záda. EarPeace špunty do uší zlepší váš zážitek ze zábavy.

 

EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty návod na použití Earplugs cz

 • Chyťte silikonovou šťopku mezi ukazováček a velký prst jak na obrázku. Ujistěte se, že je šťopka nahoře.Je důležité uchytit a držet za šťopku, když špunt zasouváte. To umístí šťopku do takové pozice, abyste ji mohli špunty lehce z uší vyndat.
 • Natáhněte druhou ruku přes hlavu a lehce natáhněte ucho - to narovná ušní kanál. Vsuňte špunt dokud do ucha. Používejte velký palec, abyste špunt lehce zatlačili a narovnali do nejpohodlnější pozice. Viklání špuntu tam a zpátky může trochu pomoci.NEpouštějte šťopku, dokud jste špunt úspěšně nezasunuli
 • NEtlačte špunt dále do ucha, po tom co jste šťopku pustili
 • Natahování ucha narovnává ušní kanál a je důležité pro správné zavedení. Bez tohoto kroku špunty EarPeace neposkytnou maximální ochranu.Buďte jemní a netlačte příliš. 
 • Po každém použití vytřete vlhkým hadříkem nebo speciálním čističem na špunty >>

 

Jak čistit špunty

Špunty EarPeace je jednoduché čistit a udržovat. Utřete je vlažnou látkou po každém použití. Skladujte je v aluminiovém pouzdře. Pokud budou obzvlášť špinavé, můžete je umýt v teplé vodě s mýdlem - nicméně - odstraňte plastový filtr než je ponoříte do vody. Filtr vraťte zpátky až poté, co špunty vyschnou. Pro ještě lepší dezinfekci a prodloužení životnosti špuntů zakupte spolu se špunty speciální čistič na špunty >> .Špunty musí být vyměněny, pokud nesou známky nošení nebo jsou natržené. 


Doplňkové parametry

Kategorie: Špunty do uší na hlasitou hudbu
Barva: Béžová
Materiál: Pevný silikon
Počet párů: 1
? SNR (Utlumení): 20dB, 19dB
Šňůrka: Ne
Typ: Znovu použitelné

Video recenze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
5
L Avatar autora | 1.7.2018
Zatím jsem spokojená.
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
5
J Avatar autora | 28.5.2018
Zatím super, fungují tak jak mají... škoda že neobsahuje filtry, které utlumí veškerý zvuk... hledal jsem nevýrazné ucpávky v parvě pleti, byly jen tyto. Nicméně fungují podle ocekávání, netlačí a jsou prakticky neviditelné.
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
5
MS Avatar autora | 9.10.2017
Hraji heavy metal. Pokud jsme na pódiu, ochrana sluchu není třeba, ale většinou je koncert spojen s vystoupením dalších kapel a to jsme pochopitelně v publiku a to je nářez. Zvukaři už jsou zřejmě většinou hluchý, nebo si myslí, že lidi potřebují, aby jim praskla hlava - nevím a nechápu to. Věčně jsem měl prsty v uších. S těmito špunty jsem v pohodě, není potřeba odcházet a sluchu dát pauzu.V pohodě zvládnu 2 spoluhrající kapely. V pauze lze normálně komunikovat, bez nutnosti vyjmutí špuntů z uší. Je pravdou ovšem, že jsem nikdy žádné ucpávky nepoužíval, takže je nemohu s ničím porovnat. Jen jsem dal na popis produktu.
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
5
M Avatar autora | 23.3.2017
Ahoj, jestli jste si rozklikli tento produkt (a neživíte se hudbou), tak jste jako já. Máte rádi kvalitní hudbu, sdílení radosti s přáteli a necháváte se unést na vlně "good vibes" do jinačí galaxie, ale druhý den Vás bolí hlava a hučí Vám v uších (a není to spojeno s konzumací alkoholu a drog). Po několikáté navštívené DnB párty, jsem druhý den celkem trpěl, hledal jsem způsoby jak to eliminovat. Kamarád mi doporučil tyto špuntíky. Přátelé! Prvně jsem byl skeptický (uslyším kvalitně tu hudbu? uslyším se s kamarády?), ale po prvním užití už nic jiného nechci! Hudba samozřejmě už není tak hlasitá, ale slyšíte celé zvukové spektrum! Když jsme si šli na pivo k baru, kde už hudba nebyla tak slyšet, tak jsem si stále byl schopný povídat s kamarády bez dotazů "CO? CO SI ŘÍKAL?!". No prostě paráda! A ještě jsou v tělové barvě takže nejsou skoro vidět a ten matroš? Jako dětská dupka! :) Jetli jste někdo váhal? Tak neváhejte, zachrání Vám to sluch a vy si to stále užijete! :)
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
5
D Avatar autora | 16.1.2017
Dobrá kvalita, pohodlný.
EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz EarPeace HD Špunty do uší pro muzikanty červené pouzdro Earplugs cz
5
J Avatar autora | 26.12.2016
dělá co by mělo

EarPeace HD logo

S EarPeace jsem začal v roce 2009, po tom co jsem vystoupil na Trinidad & Tobago karnevalu a měl týden pohmožděný ušní bubínky. Zatímco jsem odpočíval na pláži, sotva jsem slyšel zvuk vln přes zvonění v uších. Věděl jsem, že si takovou párty znovu užít nedokážu, aniž bych měl skutečně dobrou ochranu sluchu.

Poté co jsem vyzkoušel všechno, co bylo na trhu, jsem zjistil, že se nic nesetkává s mým specifickým a zároveň jedinečným životním stylem: pohodlnost, elegantnost, vysoký výkon a diskrétnost. Věděl jsem z vlastní zkušenosti a po rozhovoru s mnohými, že je zapotřebí existence nové značky ochrany sluchu. A zároveň i nový způsob zapojení umělců a komunit zábavního průmyslu k vytvoření smysluplného dopadu. Ztráta sluchu je epidemie!

Oficiálně jsme spustili EarPeace na SXSW (South by Southwest - roční konglomerát filmů, interaktivních médií a hudebních festivalů a konferencí) v roce 2010. Od té doby se z EarPeace stala vedoucí značka ochrany sluchu pro živá hudební vystoupení a zábavní průmysl. Zároveň jsme také výhradními poskytovateli ochrany sluchu kapel a značek jako je Metallica a Red Bull. EarPeace má sídlo ve Washingtonu DC s kancelářemi v New Yorku, Londýně a Tokyu. Máme distribuční partnery v Kanadě, Brazílii, Austrálii a v různých zemích Evropy.

Děkuji, že se zajímáte o EarPeace a tvorbu zdravého sluchu prioritou!

Jay Clark, Zakladatel a CEO

 

přeložil Dmytro Kudraň