Alpine Ear Muffy - Smile Chrániče sluchu pro děti

Kód: 53
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • Vhodné pro děti od 2 let
  • Pohodlné
  • Přizpůsobivá velikost, padne každému
  • Skladné, lze vzít kamkoliv se sebou
  • Robustní a trvanlivé, velmi vysoká kvalita
  • Vyrobeno v Nizozemí
  • Lehké čištění
  • Zdarma pouzdro na nošení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravý sluch pro vaše děti

Kolem 10% děti ve škole má problém s koncentrací. Třídy jsou čím dál plnější a méně pokojné. Chrániče sluchu Alpine Muffy Smile byly vyvinuty přesně pro to. Děti se lépe soustředí při nošení chráničů ve třídě. Díky tomu má ve škole lepší výsledky a ve třídě je klid. Děti jsou s Muffy Smile šťastnější!

Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka ve škole Earplugs cz

Mimo jiné jsou hlučné oslavy, průvody, ohňostroje, závody aut nebo motorek, koncerty a další hlasité událostí spolu s Alpine Mufffy Smile pro dětské uši neškodné. V dětském věku jsou uši obzvlášť citlivé na hluk a jsou více nakloněné k jejich poškození.


 

Padnou každému

Robustní a pohodlné Alpine Muffy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost se lehce přizpůsobí každé dětské hlavě, tak aby z nich nevyrostli. Alpine Muffy chrániče sluchu jsou vhodné pro děti každého věku. Nicméně doporučujeme, aby se nepoužívali u děti menších dvou let. Do tohoto věku může být lebka příliš měkká a flexibilní, jelikož ještě dostatečně nevyrostla.

 Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka kluk Earplugs cz


 

Protect & Go Taška

Alpine vyvinulo speciální pouzdro na nošení chráničů pohodlně a hygienicky. Každé balení obsahuje Protect&Go tašku zdarma.

Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka obsah balení Earplugs cz

 


 

Útlumové hodnoty Alpine Muffy v dB

 Frekvence v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Střední útlum v dB 13,3 13,1 15,3 22,7 31,9 33,8 36,8 28,6

 

Hodnoty měřeny podle EN 352-1: 2002 (DIN EN 352-1: 2003).


Doplňkové parametry

Kategorie: Chrániče sluchu pro děti
Hmotnost: 0.273 kg
Barva: Žlutá
? SNR (Utlumení): 25dB
Velikost: 24 x 15 x 10 cm

Rozbalení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka Earplugs cz Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka Earplugs cz
5
MK Avatar autora | 6.7.2019
Zatim jeste zabaleny ceka na predani,ale vypada hezky.
Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka Earplugs cz Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka Earplugs cz
5
AP Avatar autora | 5.5.2019
Produkt splnil mé očekávání. Tlumí zvuky(hlavně kočičí mňoukaní) a jde s ním i spát. Je vhodný i pro dospělé. Je skladný, s obalem na přenášení.
Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka Earplugs cz Alpine Muffy Smile Chrániče sluchu pro děti sluchátka Earplugs cz
4
Avatar autora | 4.3.2018
+ Tlumí,barevné,veselí obrázek pro děti. Skládací,obal na přenášení.
- Moc tlačí,nevhodné pro děti s brýlemi.

 Alpine logo

V Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motocyklisty a lidí s problémy se spánkem. Věří, že život je více zábava, když nejste otravování škodlivým nebo obtěžujícím hlukem. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu rytmu spánku, větší zábavě ve vodě a více relaxu při cestování.

 

Roky zkušeností

Založeno 1995 - od té doby se zaměřili výhradně na ochranu sluchu. Od té doby neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojený zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Dodávají své výrobky po celém světě do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům,  do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji AlpineThermoShape™ materiálu a AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka s nejvíce ideálními špunty do uší neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.

Milují vaše uši.