Alpine Ear Muffy - Černá Chrániče sluchu pro děti

Kód: 96
590 Kč 487.60 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.4.2021
  • vhodné pro děti od 2 let
  • pohodlné
  • přizpůsobivá velikost, padne každému
  • skladné, lze vzít kamkoliv se sebou
  • robustní a trvanlivé, velmi vysoká kvalita
  • vyrobeno v Nizozemí
  • lehké čištění
  • zdarma pouzdro na nošení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrániče sluchu pro děti Alpine Muffy byly vyvinuté pro ochranu před hlukem na dětských oslavách, na auto / moto závodech, na koncertech a dalších hlasitých událostech. V dětském věku jsou uši obzvlášť citlivé na hluk a jsou více náchylné k jejich poškození.

Zároveň kolem 10 % dětí ve školním věku má problém s koncentrací. Třídy jsou čím dál plnější a méně pokojné. Při nošení sluchátek Alpine Muffy se děti mnohem lépe soustředí. Díky tomu můžou mít lepší výsledky jelikož mají na učení klid. Děti jsou s Alpine Muffy šťastnější! 

Alpine Muffy sluchátka proti hluku pro děti

 

Padnou každému 

Robustní a pohodlné Alpine Muffy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Velikost se lehce přizpůsobí každé dětské hlavě, tak aby z nich nevyrostli. Alpine Muffy chrániče sluchu jsou vhodné pro děti každého věku. Nicméně doporučujeme, aby se nepoužívali u děti menších dvou let. Do tohoto věku může být lebka příliš měkká a flexibilní, jelikož ještě dostatečně nevyrostla. Pro batolata jsou vhodná sluchátka Alpine Muffy Baby s elastickou čelenkou.

 Alpine Muffy Růžová Chrániče sluchu pro děti sluchátka Děti Earplugs cz

 

Protect & Go Taška

Alpine vyvinulo speciální pouzdro na nošení chráničů pohodlně a hygienicky. Každé balení obsahuje Protect&Go tašku zdarma.

Alpine Muffy Bílá Chrániče sluchu pro děti sluchátka Pouzdro Earplugs cz

 

Útlumové hodnoty Alpine Muffy v dB

 Frekvence v Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
 Střední útlum v dB 13,3 13,1 15,3 22,7 31,9 33,8 36,8 28,6

 

Hodnoty měřeny podle EN 352-1: 2002 (DIN EN 352-1: 2003).

Doplňkové parametry

Kategorie: Chrániče sluchu pro děti
Hmotnost: 0.273 kg
Barva: Černá
? SNR (Utlumení): 25dB
Velikost: 24 x 15 x 10 cm

Rozbalení

5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 22.8.2019
Perfektním, jsme spokojeni.
4
K Avatar autora | 28.6.2018
????????
5
Avatar autora | 27.5.2018
+ Stoprocentně splní svůj účel

Super
4
P Avatar autora | 24.9.2017
Funkci plní dobře, jen při zvětšování nebo zmenšování nedrží úplně nejlíp.

 Alpine logo

Ve společnosti Alpine chtějí, aby si lidé užívali více života. Nabízí vysoce kvalitní chrániče sluchu pro hudebníky, děti, cestovatelé, hráče vodních sportů, pařiče, motorkáře a lidí s problémy se spánkem. Věří tomu, že život je větší zábava, když vás neobtěžuje škodlivý hluk. To je důvod, proč vyrábí a prodávají inovativní a módní špunty do uší, které jsou velmi pohodlné. Špunty do uší, které například přispívají ke zdravějšímu spánku, uším bez vody a pohodlnějšímu cestování.

 

Roky zkušeností

Společnost Alpine byla založena v roce 1995 - od té doby se zaměřují výhradně na ochranu sluchu. Neustále pracují - na základě zkušeností se zákazníky - na dalším zlepšování jejich produktů. Jejich zpětná vazba jim nabízí možnost zdokonalovat a inovovat jejich výrobky. Protože nic není více uspokojivé než spokojení zákazníci. A to je důvod, proč si vztahu se zákazníky váží.

 

Mezinárodní Dutch Design

Své výrobky dodávají do celého světa do více než 40 zemí a to distributorům, velkým obchodním řetězcům, do pohostinství, na velké událostí a online obchodům. V různých zemích byly zvoleny nejlepším produktem své kategorie. A to především díky vývoji speciálního materiálu AlpineThermoShape™ a díky filtrům AlpineAcousticFilters™ jsou jejich výrobky z hlediska komfortu a utlumení bezprecedentní. Všechny jejich výrobky byly vynalezeny, navrženy a vyrobeny v Nizozemí. Dutch Design je to, na co jsou hrdí. Pro ně je to známkou toho, že společně se svým týmem a zákazníky jsou schopní realizovat své ambice: jako vedoucí značka na trhu s nejlepšími špunty do uší se neustále inspirovat a pozitivně přispívat k blahu všech.