Matador skládací cestovní láhev 1L

Kód: 184
Novinka
Značka: Matador
799 Kč 660.33 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.7.2020
  • hydratace na dobrodružství
  • bez obsahu BPA & PVC
  • váží pouze 70g
  • zabudovaná rukojeť

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Skládací cestovní láhev na vodu od Matador je vždy s vámi, když ji potřebujete a téměř "není", když ne. Když vyrážíte na dobrodružství, jste připravení na všechno a zůstat hydratovaný není výjimkou. Matador skládací láhev je stvořená tak, aby byla stále po boku od letiště až po hory, aniž by vás tížila. Láhev se dá složit, když ji nepoužíváte, protože promarněný prostor není variantou. Cestujte na lehko a posuňte svoje limity spolu s Matador skládací láhví.

 

Klíčové vlastnosti

  • kapacita 1L
  • materiál TPU bez obsahu BPA & PVC
  • váží pouze 70g
  • lehké doplňování zespodu přes zip
  • zamykací ventil se snímatelným víčkem
  • zabudovaná rukojeť

klíčové vlastnosti skládací láhev Matador

skládací cestovní láhev držák lifestyle

Skládací cestovní láhev Matador 1L

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní vychytávky
Hmotnost: 0.07 kg
Materiál: TPU
Váha: 70g
Rozměry: 29cm x 10cm x 6cm

Demo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Matador

Mise společnosti Matador® je navrhnout co nejvíce možné skladné vybavení. Vše co dělají je postaveno na posedlosti cestováním, dobrodružstvím a outdoorem. Veškerá Matador® výbava je navržená ve městě Boulder, Colorado, USA.

Matador o nás

 

Začalo to prostým nápadem

Společnost Matador vznikla v roce 2014 jednoduchým pozorováním. Zatím co zakladatelé odpočívali v parku v San Francisco, všimli si, jak lidé, kteří seděli v trávě měli pod sebou kabáty nebo velké robustní deky. Napadlo je, že přece musí existovat lepší způsob. Brzy na to spustili svůj první projekt Matador® kapesní deku - vodě odolný povrch na sezení, který se vejde do kapsy. Věděli, že na něco přišli. Ve svém pokoji 3 x 3 m v San Franciscu využili úspěch kapesní deky a vypracovali řadu promyšlených produktů vytvořenou pro lidí na cestách. Jejich láska k cestování a přírodě je inspirovala k jejich zaměření na dobrodružné cestování. Čím více cestovali, tím více příležitosti viděli, kde by mohli uplatnit zkušenost s materiály a designem k vyřešení běžných cestovatelských výzev. Produkt po produktu vyrostli z kapesní deky na značku s ultralehkým cestovním vybavením.

Matador jak to začalo

 

Zůstávají věrní svým kořenům

Matador® je financována ryze svými věrnými zákazníky. Společnost není financována ani andělským investováním ani veřejným financováním (crowdfunding). S chybějícími vnějšími vlivy nebo tlaky se mohou v Matador soustředit na výrobu produktů, které milují. Věří, že svoboda je klíčovým principem této značky. Společnost experimentuje, přeměňuje a inovuje tam, kde vidí příležitost.

 

Závazek k vybavení, které vydrží

V Matador milují cestování. Jakožto jsou sami cestovatele, vědí, jak je důležité být schopný se spolehnout na svoje vybavení. V Matador jsou zavázaní k výrobě produktů, které vydrží. K výrobě používají ty nejlepší materiály a hardware, který lze najít. Vytváří produkty, které jsou lehké, ale odolné. Jejich vzhled je nadčasový a funkční, vypadá skvělé sezónu po sezóně. V Matador si myslí, že by produkty měly být používány znovu a znovu, jelikož se s každým dobrodružstvím stávají lepší a lepší. Otázkou zůstává, kam je s sebou vezmete?

Matador vybavení které vydrží

 

Zaměření na materiály

V Matador jsou zaměření na design produktů. Jejich odbornost v látce, plastu a silikonu jim poskytuje výhodu, když se jedná o design nových produktů. Neustále se posouvají dopředu, spolupracují s výrobci látek jako například Condura®, aby mohli přijít s proprietárními povlaky, které dělají jejich produkty možnými.

Matador zaměření na materiál